ĮSIGYTŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS:

Pirkėjas turi teisę pasinaudoti 14 kalendorinių dienų pinigų grąžinimo garantija, jei visos grąžinamos prekės yra su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, vienkartinė prekių pakuotė nėra pažeista, t.y. prekės nepraradusios tokios išvaizdos, kuria buvo parduotos.

1. Apie ketinimą pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija pirkėjas privalo pranešti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos. Pranešimas siunčiamas per Resolute.lt kontaktinę formą arba el. paštu ([email protected]), pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes bei banko sąskaitos numerį, į kurią norima atgauti pinigų sumą.

2. Pašto ar transportavimo išlaidomis prekei gražinti rūpinasi pirkėjas.

3. Adresas, kuriuo prekė turi būti grąžinama, nurodomas pardavimo metu pirkėjui išrašytoje garantinėje pažymoje.

4. Teise grąžinti prekę pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.

5. Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.

6. Grąžinamoms prekėms atitikus aukščiau minimus reikalavimus pinigų suma yra grąžinama į pirkėjo banko sąskaitą per 5 darbo dienas (skaičiuojant nuo momento, kai prekė buvo pristatyta pardavėjui).

7. Grąžinamai prekei reikalavimų neatitikus pardavėjas pirkėją informuoja ir išsiunčią prekę atgal (pirkėjui) per 5 darbo dienas.


0
© 2019 Resolute.lt - Aukščiausio kainos ir kokybės santykio telefonai - Pigūs ir kokybiški telefonai  - Kokybiški telefonai pigiau

 .